7 : 3

(4 : 2)

Sestava: Muller-Borovička, Krákora, Moravec, Vít, Bryx, Traški, Adamec, Dubský, Dvořák D., Mlejnek V.

Lavička: Hrdlic, Keřtof, Lerch

Po dvou odehraných zápasech na hřištích soupeřů nás čekal zápas na domácím hřišti. Při pohledu do tabulky jsme byli mírným favoritem. Během týdne od kluků přišlo několik omluvenek, takže se sestavou jsme museli improvizovat. Od začátku utkání jsme ukazovali naši převahu a soupeř se bránil a hrozil jen z rychlého přechodu do útoku. V 13. minutě vstřel soupeř úvodní branku utkání. Ve 14. minutě srovnal Vašek Mlejnek na 1:1. Po pěkné akci 23. Dan Bryx 2:1, 37. minuta Dan Keřtof, který nastoupil po delší době zvýšil na 3:1. Soupeř opět po rychlém protiútoku snížil na 3:2. V 41. minutě vstřelil svoji první branku za dorost Mirek Vít 4:2. Druhý poločas se odehrával ve stejném obraze jako první poločas. V 63. minutě z trestného kopu zvýšil Štěpán Krákora na 5:2. V 79. minutě na 6:2 zvýšil další navrátilec do sestavy Roman Hrdlic. V 84. minutě soupeř snížil na 6:3 po nedorozumění mezi obranou a brankářem. V 90. minutě vstřelil Dominik Dvořák svoji první branku za dorost a zvýšil na konečný stav utkání 7:3. Klukům děkuji za nasazení a bojovnost v utkání a zároveň je vidět, že i přes vítězství máme co zlepšovat.

Branky: Mlejnek, Bryx, Keřtof, Vít, Krákora, Hrdlic, Dvořák D.