06.04.2024

Muži "A" AFK Nehvizdy - Sparta Mratín

4 : 2

(2:0)

Naším soupeřem v prvním jarním domácím zápase byl tým Mratína. V tabulce byl postaven o dvě příčky nad námi, s náskokem čtyř bodů. Od začátku jsme chtěli být aktivnější a diktovat tempo hry. To se nám povedlo a v 19. minutě jsme šli do vedení. Do poločasu jsme skórovali ještě jednou a do kabin se šlo za stavu 2 : 0 v náš prospěch. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, drželi soupeře daleko od své branky a snažili se vstřelit třetí branku, která by uklidnila hru. V 55. minutě se nám podařilo skórovat potřetí a sedm minut nato počtvrté. Hru jsme měli pod kontrolou a mohli tak v klidu  vystřídat. S výkonem i s výsledkem jsme spokojeni.

Sestava:

Branka  - O. Liehm, J. Nepivoda, J. Jenčík, M. Vosecký, T. Sláma,  záloha – L. Krákora, Š. Krákora, O. Ursacher,  útok  - L. Vlček , M. Pártl, J. Šťastný