08.05.2023

SK Kostelec u Křížků - Muži "A" AFK Nehvizdy

2 : 4

(0:2)

K našemu dalšímu MU jsme zajížděli do Kostelce u Křížků. Na zápas jsme odjížděli z torzem týmu, které bylo i tentokrát doplněno hráči dorostu. Soupeř se před zápasem nacházel ve spodní části tabulky, ale ze zkušenosti víme, že doma umí být silný a nepříjemný. Od začátku zápasu jsme byli aktivnější a soupeře jsme přehrávali, a proto byl poločasový výsledek 0 : 2 v náš prospěch. Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem, a to pohlídat si začátek a nepustit soupeře k možnosti skórovat. To se nám podařilo, a dokonce jsme v 60. minutě šli do tříbrankového vedení. Bohužel jsme v 62. minutě inkasovali po faulové situaci, kterou rozhodčí otočil v náš neprospěch. Následně v 63. minutě z rohového kopu soupeř skóroval podruhé a zápas tak nabral nový rozměr. Soupeř otevřel hru a hnal se za vyrovnáním. Se štěstím jsme všechny jeho šance ustáli a naopak jsme využili jednu z našich breakových akcí, a v 76. minutě tak určili konečný stav 2 : 4 v náš prospěch.

Sestava:

Branka - O. Liehm,  obrana – P. Rambousek, A. Černý, J. Jenčík, T. Sláma, záloha  - M. Brodský, Š. Krákora, L. Vlček, V. Roučka,  útok  - P. Sochor, P. Dvořák.