11.11.2023

Muži "A" AFK Nehvizdy - Sokol Veltěž

1 : 2p

(0:0)

Naším dalším soupeřem byl tým Veltěže, který jsme přivítali na domácím hřišti. Do zápasu jsme šli s jasným cílem, a to získat nějaký ten bodík. Do sestavy se nám vrátili první hráči po marodce, a tak jsme věřili, že v zápase uspějeme. Od začátku zápasu jsme byli lepší, dobře jsme kombinovali, drželi se na míči a prakticky soupeře do ničeho nepustili. Jediné co první poločas postrádal, byla branka. Příležitostí z naší strany bylo dost, ale opět jsme je nedokázali využít. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a v 63. minutě šli po zásluze do vedení. V 74. minutě kopal soupeř rohový kop a při našem nedůrazu na přední tyči, jsme si nechali dát hodně lacinou branku na konečných 1 : 1. O vítězi tak rozhodly pokutové kopy. V rozstřelu byl šťastnější soupeř a bral tak bodík navíc.

Sestava:

Branka – J. Láska,  obrana – Š. Krákora, J. Jenčík, Z. Parůžek, T. Sláma,  záloha – J. Červený, O. Ursacher, P. Filipec, J. Nepivoda,  útok  - P. Sochor, M. Pártl