14.10.2023

Muži "A" AFK Nehvizdy - SK Kostelec u Křížků

2 : 3

(1:0)

V dalším zápase jsme na domácím hřišti hostili soupeře ze dna tabulky, a to Kostelec u Křížků. Soupeře jsme od začátku zápasu přehrávali a vytvořili si několik slibných šancí, které se nám nedařilo proměnit. V 25. minutě se nám podařilo se štěstím skórovat, ale herně a hlavně v koncovce jsme se trápili. V druhém poločase se náš herní projev výrazně zlepšil, ale v koncovce jsme se trápili dál.

Soupeři jsme tak dávali šanci k vyrovnání, které využil a v rozmezí 50. – 78. minuty třikrát skóroval a rázem vedl 1 : 3. Ke konci zápasu jsme si vytvořili obrovský tlak, z kterého jsme vytěžili bohužel jen jednu branku a prohráli tak podruhé za sebou. Z naší hry se vytratila dravost a touha vyhrávat za každou cenu.

Sestava :

Branka – J. Láska, obrana – J. Vorlíček, J. Jenčík, Z. Parůžek, J. Nepivoda, záloha – N. Mikš, O. Ursacher, M. Vosecký, M. Pártl, útok – P. Sochor, J. Červený