16.09.2023

Muži "A" AFK Nehvizdy - Slavia Radonice

4 : 2

(3:1)

Našim dalším soupeřem byl tým Radonic. Do zápasu jsme šli s vědomím, že soupeř je na děleném posledním místě, ale právě proto jsme nechtěli nic podcenit. V základní sestavě od začátku nastoupili hráči, kteří neměli tolik odehráno a nebo se vrátili po zranění. Bylo to určité riziko, protože tyto zápasy bývají nejtěžší. Začátek zápasu nám vyšel výborně a v 9. minutě jsme vedli 2 : 0. Ve 12. minutě jsme po nesportovním chování soupeře obdrželi branku na 2 : 1. V 35. minutě se nám zranil F. Grábner a my musel vynuceně střídat. Po 5 minutách na hřišti se po levé straně uvolnil nový hráč N. Mikš a připravil tak další brankovou příležitost, kterou jsme využili, a šli do kabin za stavu 3 : 1. V 69. minutě jsme se prosadili po čtvrté a vše nasvědčovalo, že zápas tak skončí. V průběhu hry jsme prostřídali všechny hráče. V samém závěru zápasu jsme inkasovali po našem chaosu druhou branku. Co se týče výsledku můžeme být relativně spokojeni, ale určitě se nemůžeme spokojit s předvedenou hrou.

Sestava:

Branka – J. Láska, obrana – J. Vorlíček, J. Jenčík, Z. Parůžek, J. Nepivoda, záloha – F. Grábner, F. Výborný, P. Filipec, O. Ursacher, útok – P. Sochor, J. Červený