17.11.2023

SK Bášť - Muži "A" AFK Nehvizdy

2 : 4

(0:4)

Naše poslední mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti Báště. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od první minuty jsme diktovali tempo hry. V 10. minutě jsme se dočkali první branky, ale pak jsme se střelecky trápili. Střeleckou smůlu jsme prolomili ve 25. minutě a v rozmezí 6 minut jsme se prosadili hned třikrát. Vše probíhalo hladce až na konec prvního poločasu, kde M. Vosecký obdržel v průběhu tří minut dvě žluté karty. Do druhého poločasu jsme nastupovali s vědomím, že není ještě nic rozhodnuto, a pravděpodobně nějakou branku obdržíme, ale musíme zachovat klid a nepanikařit. Aby toho nebylo málo, tak se nám z kraje druhého poločasu zranil P. Sochor a my museli nuceně střídat. Tlaku soupeře jsme odolali obstojně a inkasovali pouze dvě branky. Na konci zápasu bylo skóre 2 : 4 v náš prospěch.

Sestava:

Branka – J. Láska, obrana – Š. Krákora, J. Jenčík, M. Vosecký, J. Nepivoda, záloha – J. Červený, P. Filipec, O. Ursacher, T. Sláma, útok – P. Sochor, F. Výborný