22.10.2022

Sokol HRUSICE A - Muži "A" AFK Nehvizdy

0 : 1p

(0:0)

K našemu dalšímu MU jsme zajížděli do Hrusic, kde jsme čekali kvalitního soupeře, ale i přesto jsme chtěli uspět. Od začátku zápasu byl soupeř aktivnější a dostal nás pod tlak. V 19. minutě soupeř nevybíravě fauloval a obdržel po zásluze žlutou kartu. Po tomto zákroku došlo mezi hráči obou týmů k výměně názorů a došlo i na fyzický kontakt. Pro soupeře se bohužel do šarvátky zapojil i hráč se žlutou kartou a vzápětí viděl druhou žlutou a následně červenou. V tu chvíli se obraz hry obrátil a my jsme převzali otěže hry. Soupeře jsme dostávali pod tlak, ale do poločasu se nám nepodařilo skórovat. Do druhého poločasu jsme nastoupili ještě aktivněji, ale bez tíženého efektu. Soupeř postupem času hru vyrovnal a hrozil nám rychlými protiútoky na svého hrotového hráče. My jsme si vytvořili mnoho standardních situací, mnoho útočných akcí v přečíslení, vstřelili jsme i branku, ale ta nebyla pro offside uznaná. Zápas nabíral na tempu, protože oba týmy chtěly vyhrát v základní hrací době. Nakonec zápas skončil remízou a o vítězi tak musely rozhodnout pokutové kopy. Po prvních dvou sériích jsme už prohrávali 2 : 0, ale pak nás podržel náš brankář a chytil soupeři dvě penalty. O vítězi musela rozhodnout až šestá série, v které jsme byli úspěšnější a brali tak bod navíc. Celkově to pro nás byla ztráta, protože jsme chtěli tři body. Z naší strany se do klíčových situací dostávali mladí a málo zkušení hráči. Pozitivní je, že si hráči sami přiznali chyby, sami našli řešení jak ty situace řešit a to je pro nás do budoucna to nejdůležitější.

Sestava:

Branka – Liehm,   obrana – Rambousek, Jenčík, Ursacher, Sláma,   záloha – Vlček L., Filipec, Krákora, Vlček M., útok  - Vlček F., Dvořák.