24.03.2024

FK Dobřejovice A - Muži "A" AFK Nehvizdy

1 : 0

(0:0)

Náš první jarní zápas jsme odehráli na hřišti Dobřejovic. Našim cílem bylo odvézt domu nějaký ten bod, nejlépe všechny tři. Od první minuty jsme byli aktivnější a soupeře přehrávali. Náš vysoký pressing nepustil soupeře pořádně do hry a postupem času jsme si vytvořili několik slibných šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. První poločas, kterém jsme byli jednoznačně lepším týmem, skončil bezbrankovou remízou. V druhém poločase se hra mírně vyrovnala a v naši zadních řadách jsme vytvořili několik zbytečných a nevynucených chyb. Jednu z nich z volného přímého kopu soupeř proměnil. Poté u nás došlo k okysličení sil a na plac nastoupili noví hráči do útoku. Od vstřelené branky jsme zvýšili tempo a soupeře sevřeli na jejich vlastní půlce, ale bohužel bez tíženého efektu. Zápas tak skončil 1 : 0 pro soupeře, po jedné zbytečné chybě. Herní projev našeho týmu splňoval předpokládané parametry, ale v koncovce jsme byli málo důrazní a nesplnili tak podstatnou věc, a to vstřelit minimálně jednu branku. Ze hřiště jsme odjížděli se vztyčenou hlavou, protože jsme odvedli velmi dobrou práci a sklidili pochvalu od soupeře i rozhodčích.

Sestava :

Branka – Liehm ,  obrana – M. Kubelka, J. Jenčík, M. Vosecký, T. Sláma,  záloha  -  J.Nepivoda, Š. Krákora, L. Krákora,  útok  - N. Mikš, J. Šťastný, J. Červený