25.09.2022

FC Líbeznice "A" - Muži "A" AFK Nehvizdy

2 : 3p

(1:2)

Naším dalším soupeřem byl tým Líbeznic, který byl v průběžné tabulce o bod lepší. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř, těžký zápas, ale přesto všechno jsme chtěli uspět. Chtěli jsme udržet čisté konto a věřili, že minimálně jednu branku dáme. Bohužel se nám nepodařilo si pohlídat začátek zápasu a hned ve 3. minutě jsme inkasovali první branku. V průběhu prvního poločasu se nám podařilo skóre otočit v náš prospěch. Dá se říci, že jsme v prvním poločase byli aktivnější a lepší než náš soupeř. Do druhého poločasu jsme si v kabině řekli pár pokynů a upozornili hráče na začátek. Bohužel jsme se z chyby v prvním poločase nepoučili a 2. minutě inkasovali podruhé. V druhém poločase se obraz hry obrátil a musíme uznat, že soupeř byl lepší a aktivnější. Zápas skončil zaslouženou remízou 2:2. V penaltovém rozstřelu jsme byli opět lepší než soupeř a odvezli si z Líbeznic dva body.

Sestava:

Branka – Liehm,  obrana – Rambousek, Jenčík, Ursacher, Sláma,  záloha – Červený, Filipec, Krákora, Vlček F., Pitrůn,  útok – Dvořák

Lavička : Brodský, Müller st., Müller ml., Roučka

Branky : Ursacher, Sláma