6:1 (5:0)

Hladík T.          Červený O.         Borovička J.  (7.Povkhanych O.,64.Mlejnek V.)        Černý A.

Moravec J                 Hrdlic R.     Krákora Š. (K)      Bureš M.

Pohanka D.            Roučka V.

Tentokrát jsme jeli na na zápas s AFK Pečky, které jsou na druhém místě v tabulce. Již začátek utkání ukázal, že se nejedná o lehkého soupeře. V 7. minutě jsme byli nuceni střídat z důvodu zranění. Bohužel jsme ihned inkasovali první branku. Ve 12. minutě jsme už prohrávali 2:0. Naše předvedená hra v prvním poločase byla velmi špatná a soupeř velmi jednoduše přidal další branky a první poločas jsme prohráli jednoznačně 5:0.  Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním ukázat, že fotbal opravdu hrát umíme. Hru se nám podařilo vyrovnat, jenže nás opět srazila naše chyba a prohrávali jsme 6:0. My jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu a v 69. minutě jsme zahrávali pokutový kop, který Matěj Bureš proměnil a zaznamenali jsme alespoň čestný úspěch. Za druhý poločas si kluci zaslouží alespoň trochu pochválit, i když do optimálního výkonu jsme tentokrát měli přece jen daleko. Pečky mají zasloužené vítězství. Jednoznačně se jednalo zatím o nejtěžšího soupeře v jarní části soutěže.

Branka: Bureš