Černý A.       Hřeben A.          Červený O.     Moravec J.

Bureš M.(80. Mlejnek V.)     Hladík T.(61.Bryx D.)   Krákora Š.(K)(46. Roučka V.)   Sirotek J.

Pohanka D. (72. Povkhanych O.)        Adamec M.(46. Hrdlic R.)

Na lavičce byl ještě připraven Max Traški

Na poslední domácí zápas v sezoně jsme se sešli opravdu v té nejsilnější možné sestavě a od první minuty jsme měli převahu. Kluci se předháněli v zahazování šancí. V 15. minutě Jakub Sirotek vstřelil úvodní branku utkání a ujali jsme se vedení 1:0. Dále jsme pokračovali v naší aktivitě a byla otázka času,kdy vstřelíme další branku. To se podařilo až ve 45. minutě, kdy Dan Pohanka zvýšil na 2:0. Hned po přestávce ve 46. minutě Dan Pohanka zvýšil na 3:0. Vypadalo, to, že zápas v pohodě ovládneme, ale v 50.minutě soupeř snížil po naší hrubé chybě na 3:1. Naštěstí Dan Pohanka zvýšil v 65.minutě na 4:1 a dodal nám klid. Soupeř sice v 71.minutě snížil krásnou střelou z dálky na 4:2… Ale 75.minutě Jakub Sirotek a v 79.minutě Roman Hrdlic ukončili jakékoliv naděje soupeře na úspěch.. Zápas se za stavu 6:2 už jen dohrával.  Ukázalo se, že pokud by docházka na  jarní zápasy  byla o něco lepší, mohli jsme hrát klidný střed tabulky. Nyní nás čekají dva zápasy venku. V neděli 12.6. jedeme do Vlašimi a 18.6.do Městce Králové.

Branky : Pohanka  3x, Sirotek 2x, Hrdlic