0 : 1

(0:0)

Sestava: Muller-Černý, Moravec, Vít, Bryx, Traški, Dubský, Dvořák D., Mlejnek V., Becker, Hladík

Lavička: Lerch, Filipec, Hladík, Adamec, Borovička

Na poslední zápas podzimní části sezony jsme jeli na hřiště Sokola Dobré Pole, který se nachází na konci tabulky. Zřejmě umístění našeho soupeře v tabulce měli naši hráči v hlavách, protože první poločas utkání nenabídl moc fotbalové krásy, vlastně vůbec žádnou. Naší zpomalené a nepřesné hře domácí v pohodě stačili. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a postupně jsme si začali vytvářet tlak a domácí přestávali herně stíhat. Během druhého poločasu jsme začali dominovat, vytvářet si šance a předvádět náš kombinační fotbal. Po jedné pěkné kombinační akci jsme nastřelili břevno. V 86. minutě jsme zahrávali pokutový kop a Michael Becker zařídil naši výhru 1:0.  Za náš zlepšený výkon ve druhém poločase jsme si vítězství zasloužili. Výhra v Dobrém Poli pro nás znamená to, že po podzimní části sezony se nacházíme na 4. místě v tabulce s minimálním odstupem na druhé a třetí místo.

Branky: Becker