4 : 1

(2 : 0)

Sestava: Muller-Traški, Moravec, Vít, Roučka, Krákora, Becker, Mlejnek V., Adamec, Borovička, Dubský

Lavička: Lerch, Dvořák D., Jánošík

Opět netradičně v sobotu jsme sehráli mistrovské utkání s vedoucím týmem tabulky. Výsledky soupeře vzbuzovaly respekt, ale prvních 20 minut prvního poločasu jsme odehráli velmi dobře a drželi bez golový stav. Ve 20 minutě jsme bohužel již inkasovali. Do konce prvního poločasu jsme dostali ještě jeden gol a několika zákroky v bráně se blýsknul Tomáš Muller. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a ve 46minutě Vašek Mlejnek snížil z trestného kopu na 2:1. Vzápětí jsme mohli vyrovnat z několika šancí, ale to se nepodařilo. V 64 minutě jsme dostali branku na 3:1 a v 68 minutě na konečných 4:1. Utkání se potom spíše jen dohrávalo a my jsme na zvrat utkání neměli sílu. Klukům se sluší poděkovat předvedený výkon i s ohledem na naši sestavu, kde vypomáhalo několik starších žáků.