(2:2)

Sestava: Mlejnek A.- Borovička, Černý, Moravec, Vít, Bryx, Roučka, Muller, Hladík, Becker, Mlejnek V.

Lavička: Adamec

V sezoně 2022/2023 hrajeme okresní přebor okresu Kolín. V létě opustilo dorost téměř 2/3 hráčů. Větší část byl ročník narození 2003, protože už nesmí za dorost nastupovat (část přešla do mužů A/B) a část kluků se rozhodla skončit s fotbalem úplně.

První mistrovský zápas byl pro téměř nově složený tým prvním zápasem vůbec. My jsme se ujali vedení v 8. minutě, kdy Tomáš Hladík prokázal svoji šikovnost a vstřelil úvodní branku. Soupeř vyrovnal v 17minutě z rychlého útoku. Ve 29. minutě Vašek Mlejnek rychle rozehrál trestný kop skoro z poloviny hřiště a naprosto dokonale překvapil hostujícího brankáře a ujali jsme se vedení 2:1. Bohužel v 36. minutě se soupeři podařilo vyrovnat opět z rychlého útoku.

Druhý poločas přinesl spíš více dohadů, faulů než jakéhokoliv fotbalu. Celkově utkání nepřineslo moc fotbalové krásy.

O našem vítězství a bodu navíc jsme rozhodli při závěrečných penaltách, které jsou v případě konečného nerozhodného výsledku, když jsme všechny 3 penalty proměnili, zatím co 3 penalty soupeře chytil Adam Mlejnek!

Branky: Hladík, Mlejnek V.