0:2

(0:1)

Sestava: Muller-Traški, Černý, Moravec, Vít, Roučka, Krákora, Hladík, Becker, Mlejnek V.,Adamec

Lavička: Dubský, Borovička

V neděli 18.9. jsme vyrazili na další zápas do Kouřimi. S tímto soupeřem, jsme se utkali naposledy před 2 roky a vzpomínky na výsledek nebyly dobré.  Jenže, dnes jsme zápas zahájili velmi aktivně a na podmáčeném terénu jsme domácí tým přehrávali. V 9.minutě nás Tomáš Hladík poslal do vedení 1:0. Během prvního poločasu byl na hřišti vidět jeden tým a to AFK Nehvizdy. Domací tým se prezentoval pouze větším množstvím nedovolených zákroků. Jen naše střelecká smůla a neproměňování šancí rozhodli o tom, že ve druhém poločase bude ještě o co hrát. Naše dominace v prvním poločase byla naprosto jednoznačná. Ve druhém poločase se nejdříve blýskl výborným zákrokem v bráně Tomáš Muller a když v 70.minutě zvýšil Vojta Roučka na 2:0, bylo o osudu zápasu rozhodnuto.

Branky: Hladík, Roučka