Hřeben A.           Novák O.            Moravec J.

Krákora Š.(K)

Bureš M.           Roučka V.     Hrdlic R.  Sirotek J.

Pohanka D.         Povkhanych O.(46. Mlejnek V.)

Domácí utkání se Slavojem Vrdy slibovalo souboj sousedů v tabulce. Do zápasu jsme vstupovali pouze s 12 hráči v zápisu o utkání. V důsledku trestu z minulého utkání a nemoci jsme měli v podstatě nově složenou obranu. Již ve 2. minutě jsme inkasovali první branku. Soupeř se prezentoval dlouhým nákopem na rychlého útočníka a ten proměňoval své šance. Při třetí brance se nám zranil brankář, který zápas dochytal se zraněním kolene a omezením pohybu. Poločas jsme prohráli 0:5. Hned v úvodu druhého poločasu jsme inkasovali branku a skore zápasu narůstalo až na 0:8. Potom Vašek Mlejnek proměnil v 67. minutě pokutový kop,v 86. minutě Štěpán Krákora vstřelil branku na 2:8. Kdyby jsme byli v proměňování šancí během celého zápasu přesnější, mohlo utkání dopadnout z našeho pohledu o dost lépe. Myslím, že co se týká šancí, bylo utkání vyrovnané. Dnes to nebyl úplně náš den.

Branky : Mlejnek V., Krákora Š.