2 : 4

(1:4)

Sestava: Muller-Traški, Černý, Moravec, Vít, Roučka, Krákora, Dvořák D., Borovička, Mlejnek V., Bryx

Lavička: Dubský, Lerch

23.10. jsme jeli do Bečvár na zápas s předposledním týmem tabulky. Od začátku utkání jsme ukazovali, že jsme na tom herně o něco lépe než náš soupeř. V 6. minutě vstřelil úvodní branku Dan Bryx, v 11. minutě Mirek Vít zvýšil na 2:0 a naše převaha byla jednoznačná. Soupeř hrozil pouze z rychlého protiútoku a právě v 32. minutě po nedůrazu několika našich hráčů domácí tým snížil na 2:1. Jenže ve 34. minutě Dominik Dvořák zvýšil na 3:1 a když ve 37. minutě Štěpán Krákora výšil na 4:1 začínalo být jasné, že 3 body za výhru budou naše. Ve druhém poločase jsme ukázali několik pěkných fotbalových akcí, z kterých ale branka nepadla. Domácí tým v 88. minutě upravil po naší špatné komunikaci v obraně na konečných 4:2. Celkově jsme v zápase ukázali pěknou hru směrem dopředu, ale varováním nám musí být špatný důraz při bránění a komunikace na hřišti. Další pozitivní věcí je výpomoc hráčů ze starších žáků, kteří se do sestavy velmi dobře zapracovali a předvedenou hrou jsou příjemným překvapením.

Branky: Bryx, Vít, Dvořák D., Krákora