Muller T.

Hladík T.          Červený O.         Borovička J.          Černý A.

Roučka V. (79. Mlejnek V.)    Hrdlic R.     Krákora Š. (K)      Bureš M.

Pohanka D.            Adamec M. (65.Adamec P.)

Na domácím hřišti jsme přivítali prvního v tabulce. Obraz hry z počátku utkání tomu však neodpovídal.

V 19. minutě Roman Hrdlic vstřelil úvodní branku utkání. Hosté zvýšili svoji aktivitu a hrozili zejména z rychlých protiútoků, ale předháněli se v neproměňování svých šancí, takže první poločas jsme vyhráli. Na začátku druhého poločasu začalo pršet a v 55. minutě Vojta Roučka vstřelil branku na 2:0 a když v 60.minutě Štěpán Krákora zvýšil střelou z dálky na 3:0, zdálo se, že se rodí překvapení. Jenže… v 70.minutě se podařilo soupeři snížit na 3:1. Od 70. minuty bych utkání nejraději nehodnotil… po vstřelení první branky hostí do utkání velmi výrazně vstoupil pan rozhodčí, který začal situace posuzovat (otáčet)výrazně ve prospěch hostí. Do konce zápasu jsme obdrželi 3 branky, z toho 2 neregulérní. Posledních 20.minut utkání bylo návodem, jak odehnat mládež od sportu a nelze pochopit, jak takové ”vítězství ” může vůbec někoho těšit.

MORÁLNÍM VÍTĚZEM UTKÁNÍ JSOU PRO NÁS DOROSTENCI AFK NEHVIZDY, KTEŘÍ ODEHRÁLI UTKÁNÍ BEZ JAKÝCHKOLIV NEGATIVNÍCH REAKCÍ NA PRŮBĚH POSLEDNÍCH 20 MINUT ZÁPASU.

Branky: Hrdlic, Roučka, Krákora