2:3

(1:3)

Sestava: Muller- Borovička, Černý, Moravec, Vít, Bryx, Roučka, Adamec, Hladík, Becker, Mlejnek V.

Lavička: Traški, Dubský

Do zápasu jsme vstoupili špatně a ve 2. minutě jsme inkasovali branku po naší zbrklé rozehrávce.

V 10 minutě po chybě hostujícího brankáře Michal Becker vyrovnal na 1:1. Soupeř se prezentoval zejména rychlým přechodem do útoku a do konce poločasu vstřelil ještě 2 branky, my jsme první poločas spíše prospali. Do druhého poločasu jsme vstoupili odhodlaně a v 57. minutě Michal Becker snížil na 2:3.Bohužel pro nás to byla poslední branka zápasu. Druhý poločas vyzněl herně jasně pro nás, jen jsme nedokázali vstřelit branku. Soupeř se ve druhém poločase prezentoval pouze tvrdou hrou, docházela mu síla a navíc po vyloučení od 81 minuty utkání dohrával s 10 hráči. My můžeme jen litovat nepovedeného prvního poločasu. Za výkon ve druhém poločasu si kluci zaslouží pochvalu.

Branky: Becker 2x