Vyhnálek F.

Hladík T.       Hřeben A.    Krákora Š.(K)         Moravec J.

Bryx D. (25. Traški M.)  Muller T.   Hrdlic R. (75.Dubský J.)      Bureš M.

Roučka V.     Adamec M. (62.MlejnekV.)

V neděli jsme vyrazili na zápas do Lysé nad Labem. Tradičně jsme nasbírali spoustu omluvenek od hráčů. K zápasu jsme nastoupili pouze se dvěma hráči ročníku 2003, naopak jsme měli 5 hráčů z týmu starších žáků. Museli jsme sestavit novou stoperskou dvojici, tradičního brankáře posunout na střední zálohu. Nastoupili jsme ve skutečně velmi kombinované sestavě. Vstup do zápasu jsme měli excelentní, v 1. minutě Matěj Bureš vstřelil úvodní branku utkání a ujali jsme se vedení 1:0. Po 10 minutách domácí neproměnili pokutový kop a předháněli se v neproměňování šancí, nebo je úspěšně zlikvidoval náš brankář. Naše obrana i se štěstím odolávala a první poločas jsme sice vyhráli 1:0, ale s předvedenou hrou jsme spokojeni být nemohli.  Ve druhém poločase domácí zvýšili tlak na naši obranu a v rozmezí 61 a 69.minuty jsme inkasovali 3 branky a bylo po jakékoliv naději na úspěch. V 83. minutě jsme inkasovali čtvrtou branku na konečných 4:1.

Branka: M. Bureš