7 : 3

(4:1)

Sestava: Muller-Roučka, Černý, Krákora, Moravec, Vít, Bryx, Traški, Dubský, Dvořák D., Mlejnek V.

Lavička: Becker, Lerch, Filipec, Hladík, Adamec

Po delší době jsme se sešli v ideální sestavě ve které chyběl jen nachlazený Honza Borovička a dlouhodobě zraněný brankář Adam Mlejnek. Proti druhému týmu tabulky jsme nastoupili bez respektu a po 12minutách jsme zaslouženě vedli 2:0 po brankách Vaška Mlejnka a Maxe Traški. Soupeř sice v 17 minutě snížil na 2:1, ale jeho snadno prostupnou obranu překonal ve 21 minutě Matyáš Lerch a ve 41 minutě Vašek Mlejnek proměnil pokutový kop a do kabin jme šli za stavu 4:1. Ve druhém poločasu se obraz hry moc nezměnil,v 50. minutě napodruhé zvýšil Mirek Vít na 5:1. Soupeř snížil na 5:2, jenže Max Traški zvýšil v 69. minutě  na 6:2. Soupeři se podařilo po naší chybě v 71. minutě znovu snížit, ale to bylo z jeho strany po fotbalové stránce všechno. V posledních 10 minutách utkání se náš soupeř prezentoval pouze několika nesmyslnými zákroky na naše hráče a jen díky benevolenci rozhodčího nedošlo k jejich potrestání. V 89.minutě ještě Honza Dubský upravil stav na 7:3. Z naší strany byla po celý zápas vidět radost ze hry a musím říct, že bylo k vidění větší množství velmi povedených kombinačních akcí. Z mého pohledu šlo z naší strany o velmi povedené utkání a všem klukům za předvedený výkon děkuji.

Branky: Mlejnek 2x, Traški 2x, Lerch, Vít, Dubský