18. kolo "A", 26. 4. 2013, Dobřejovice - AFK Nehvizdy "A"

K našemu dalšímu zápasu jsme zajížděli na hřiště Dobřejovic, které na nás ztráceli dva body a v tabulce byli hned pod námi.

Před zápasem nás potkala větší marodka a do zápasu tak museli zasáhnout hráči z B týmu a hráči z lavičky. Zápas jsme

Rozehráli dobře a hned v úvodu jsme si vytvořili několik slibných šancí. Jak je však už zvykem, šance nebyli proměněny a

naopak soupeř své šance využil. Poločas tak skončil 2 - 0  a my měli o čem přemýšlet. Úvod druhého poločasu nám vyšel

a nově příchozí hráči zařídili brzké snížení na rozdíl jedné branky, když se  pěkně trefil M. Král v 49 min. Bohužel vlastní

neschopností v střeli soupeři vyrovnávací branku a otevřením hry, nás soupeř potrestal dalšími dvěmi brankami.