Jdi na obsah Jdi na menu

AFK Nehvizdy B - TJ Sokol Sluhy

AFK Nehvizdy B 5:1 TJ Sokol Sluhy (poločas 0:0)

Netradičně v pátek jsme dohrávaly utkání proti Sokolu Sluhy, které bylo odloženo pro nezpůsobilý terén. Kvůli zranění brankářů šel chytat Honza Jenčík a několik zákroky (především dvěma v prvním poločase) se výrazně podepsal pod naše vítězství. Sestava byla opět hodně kombinovaná, proto první poločas byl neuspořádaný, na obou stranách bylo po dvou šancích, ale bez využití. Klíčový pro vývoj zápasu byl gól Jirky Dolejše hned po začátku druhého poločasu, jenž se z velké dálky pěkně přeloboval hostujícího brankáře. Po tomto gólu jsme již na hřišti byli lepším týmem, hattrickem se blýskl Roman Adamec a pátou branku přidal pěkným volejem po rohu Tonda Homola. Hosté zaznamenali pouze čestný gól, když snižovali na 3:1. Kraml ještě nastřelil břevno.
Po sérii 3 proher jsme tak zvládli nelehké utkání a urvali šestou jarní výhru.

Sestava: Jenčík - Melichar - Homola, Záhumenský, Pecina - Segeda, Dolejš, Kolenský, Krůl - Zeman, Adamec

branky: Adamec 3x, Dolejš, Homola
střídání: Kraml za Zemana, Adášek za Dolejše