Branky:

60 min.   Müller

75 min.   Hýbel

80 min.   Beneš

Naším dalším soupeřem byl opět Přerov, který přijel tentokrát i s hráči na střídání. Na rozdíl od nás, protože jsme měli pouze jednoho hráče na lavičku, když se L. Kraml zranil těsně před zápasem.

Na naší straně nastoupil i Jiří Dolejš, který jinak hraje za B tým. Jeho výkon byl kvalitní a mezi ostatní hráče zapadl.

Přerov začal lépe a vyhrál první poločas 2 : 0. Naše hra vázla hlavně na kompletní defenzívě. Útok špatně napadal soupeřovu rozehrávku, záloha nebyla kompaktní, kde se hráči nedokázali doplňovat nebo zdvojovat a obrana byla pak pod velkým tlakem, kterému nedokázala vzdorovat.

Ve druhém poločase jsme se snažili tyto chyby eliminovat a na naší hře to bylo znát. Po patnácti minutách druhého poločasu se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Soupeř na to rychle odpověděl a po pěti minutách nám opět utekl na rozdíl dvou branek. Náš tlak ale sílil a odměnou nám byla druhá branka, kterou následovala i třetí, a tak zápas skončil zaslouženou remízou.

Ke konci zápasu jsme na tom byli fyzicky lépe než soupeř a to je známka dobré zimní přípravy, kterou naši hráči pořád procházejí. Teď je potřeba zapracovat na takticko-technických dovednostech, protože na některých hráčích je znát, že se delší dobu nepotkali s míčem.