Náhradníci:

Dvořák

Dolejš

Krůl

V rámci tréninku jsme v úterý 13.3. sehráli náš předposlední přátelský zápas zimní přípravy, a to proti Šestajovicím.

Do zápasu jsme vstoupili dobře a již v 7. minutě se nádherně trefil M. BENEŠ. Dobrým vstupem do zápasu a rychlým gólem jsme se uspokojili a přestali hrát, čehož využil soupeř. Vyrovnal hru i skóre a naši hráči se nemohli vrátit do tempa a herní pohody. Soupeř nám ve 42. minutě odskočil na rozdíl jedné branky, ale naši hráči stačili do poločasu vyrovnat. Druhý poločas jsme soupeře do ničeho většího nepustili, naši hráči přidali na tempu i na fotbalovosti a mezi 70. a 80. minutou rozhodli zápas, když třikrát skórovali. Soupeř nám ke konci fyzicky nestíhal a jen naší nekoncentrovaností snížil na konečných 5 : 3.

Kvalitní zápas odehrál kompletní útok L. KRAML, P. RAMBOUSEK  záloha byla ze začátku zápasu málo využívána a nejistá oproti tomu, jak jsme zvyklí. Bojovný výkon se nedá upřít J. JENČÍKOVI, M. BENEŠ prodal svoji fotbalovost a přidal i na fyzičce, naopak P. HÝBEL se srovnává s novým postem, který mu byl přidělen, a to ve středu zálohy a T. MÜLLER tentokrát zůstal za svým standardem, na který jsme zvyklí. Obrana působila ospale, hlavně při rozehrávce, kde tvořila na můj vkus mnoho chyb. Oba krajní obránci zapomínali bránit a věnovali se hlavně útočení a o důrazu, kterým by každý obránce měl disponovat, ani nemluvím. Tentokrát byla špatná hra i od brankaře, který nekomunikoval s obranou tak, jak bych si představoval.