Beneš M.

Hýbel P.

Kraml L.

Střídající:

30 min. – Král M. za Cinka Z.

30 min. – Machačný M. za Kraml L.

63 min. – Čermák D. za Hýbel P.

65 min. – Cinka Z. za Parůžek Z.

65 min. – Kraml L. za Nepivoda J.

Branky:

4 min.

0:1 prohráváme

35 min.

1:1 Machačný M.

37 min.

2:1 Nepivoda J.

57 min.

3:1 Machačný M.

63 min.

neproměněná penalta Jenčík J.

Hráči se pozvolna rozehrávali, čehož využil soupeř a ve 4. minutě nám nadělil první a jediný gól.
Při prvním střídání přišel na hřiště mladý a dravý Machačný a po pěti minutách jeho působení na hřišti vstřelil naši první branku. Po dalších dvou minutách jsme vedli už 2:1, když se trefil Jára Nepivoda. Toto střídání se nám vyplatilo, Machačný oživil útok a Král přinesl jistotu do obrany.
Druhý poločas pomalu ale jistě ovládli naši hráči. V 57. minutě opět Machačný střílí gól a my vedeme už 3:1 a můžeme poslat na hřiště hráče připravené na střídání.

Za týden začíná jarní část sezóny, a proto bych rád pozval všechny příznivce "Nehvizdské kopané" na první mistrovské utkání.

Naši hráči zahájí jarní část doma proti těžkému soupeři z Hovorčovic a budou potřebovat podporu domácích diváků.