Nepivoda J.

Beneš M.

Kraml L.

Hýbel P.

Zápas pro nás začal velmi dobře a naši hráči přehrávali soupeře rychlostí i fotbalovostí. Štěstí stálo tentokrát na straně soupeře, když ve třetí minutě neproměnil penaltu Jarda Nepivoda. V 5 min. jsme šli do vedení, ale soupeř hned v 6 min. srovnal. Do poločasu jsme skórovali ještě jednou, ale branka nebyla uznána. Pak si naši hráči vytvořili spoustu dalších šancí, které nebyly využity.

Do druhého poločasu jsme nastoupili odhodláni soupeře porazit a vyhrát za každou cenu. Otevřeli jsme hru, čehož využil soupeř a šel do vedení. Pak se projevila únava některých hráčů, přihlásila se i zranění. Začali jsme tvořit chyby, kterých opět využil soupeř a rázem jsme prohrávali už 3:1. To byla pro nás nová zkušenost, protože jsme v této sezóně nikdy neprohrávali s tak velkým rozdílem. Někteří hráči se raději nechali vystřídat, někteří to neunesli a celá hra byla pryč. Pak už jen záleželo, kolik nám jich soupeř nastřílí, i když musím říct , že byli na hřišti i hráči, kteří to nechtěli vzdát až do konce.  Nakonec bych rád řekl, že výsledek neodpovídal průběhu zápasu a kdybychom proměnili šance, které jsme měli, tak jsme se radovali na konci my.

No nic zpátky na zem a za týden doma musíme vše odčinit.