Hýbel

Střídající:

67 min.

Beneš M. za Král M.

Naši hráči vstoupili do zápasu suverénně a s nasazením ukončit čekání na postupový bod. Od začátku jsme byli lepší ve všem, rychlost, kombinace a celkový dojem hry z naší strany byl lepší. Naši hráči předváděli pěkný kombinační fotbal a odměnou bylo rychlé vedení. V patnácté minutě jsme vedli již 0:2. Toto vedení nás uspokojilo natolik, že jsme soupeře po vlastních chybách pustili zpátky do hry, soupeř toho využil a rychle vyrovnal. Naši hráči stačili do poločasu opět získat jednobrankové vedení.
O poločase jsme rozebrali všechny chyby, hráči se z chyb poučili a soupeře deklasovali 3:6. Celkový dojem naší hry byl výborný, drobné doplnění hráčského kádru a budeme konkurence schopni v okresním přeboru.

Hráčům bych rád poděkoval za přístup a kolektivní pojetí hry v průběhu celé sezóny, za to, jak přistupují ke mně jako k trenérovi, který s nimi ještě před rokem hrál a za to, že umějí táhnout za jeden konec provazu.
Přeji si, aby to této partě dlouho vydrželo a příští rok odváděla stejně kvalitní výkony jako letos.
Soupeři budou kvalitnější, což by nám mohlo vyhovovat a řada hráčů má zkušenosti, protože již jednou tuto soutěž hrála.