Segeda

Adášek

Branky:

2x  Adášek

V nedělním zápase jsme jeli do Radošovic, kde nás čekal místní B-tým. Kolorit posledních týdnů se opět opakoval: mnoho zranění, pracovní vytíženost a další věci přispěli k tomu, že se nás opět sešlo pouze 10, a to jen díky tomu, že nám přišli vypomoct Lukáš Kraml a Pavel Hýbel z A-týmu a po dlouhé době přišel pomoci Pavel Arazim, který ukázal, že fotbal hrát stále umí. Do brány se poprvé na jaře postavil Ota Hanuš. A prvních 20 minut se měl co ohánět, protože nám chvíli trvalo, než jsme si na sebe zvykli a bohužel, naše nepřesnosti a místy chaotickou hru soupeř potrestal dvěma góly, z nichž jeden z nich byl z penalty. Od druhého inkasovaného gólu jsme se začali zvedat a soupeře přehrávat. Snížit mohl Jirka Dolejš, branku sice netrefil, ale při jeho střetu s brankářem soupeře se dala zapískat penalta. Snížení přišlo až o chvíli později, kdy skvělou přihrávku od Lukáše Kramla uklidil do brány Petr Adášek. Do kabin jsme šli za stavu 2:1 a na hřiště se vrátili s cílem, že se pokusíme vyrovnat. To se povedlo celkem záhy. Opět zafungovala spolupráce Kraml - Adášek a druhý jmenovaný srovnal skóre. Celý druhý poločas jsme hráli velice dobře, soupeře do ničeho nepouštěli a sami měli nebezpečné útoky. Vycházeli jsme hlavně ze zabezpečené obrany a velmi dobře zahrál střed zálohy, kde operovali Hýbel a Kraml. Soupeř se zmohl pouze na pár rohových kopů. Pět minut před koncem jsme mohli jít do vedení, ale Petr Adášek hattrick odmítl a nastřelil z nadějné pozice jen břevno. A jak se říká: nedáš - dostaneš, tak se také stalo. Minutu před koncem došlo k nedorozumění mezi naším obráncem a brankářem, nakopnutý balon z půlky přelétl našeho obránce a útočník hostí, sic netrefil balon tak jak chtěl, ale prostřelil našeho brankáře a vystřelil pro svůj tým 3 body.

Porážka takovýmto stylem velmi mrzí, a to především, že naším výkonem, kdy jsme soupeře přehrávali i v 10 lidech, jsme si minimálně bod zasloužili. Chtěl bych všem klukům poděkovat za přístup k utkání a za to, jakým stylem ho odehráli. Snad se brzy sejdeme ve větším počtu a urveme konečně nějaké vítězství. Třeba již v příštím kole,

kdy hrajeme na domácím hřišti derby s Mochovem.