MINIKOPANÁ - přátelské utkání, AFK Nehvizdy - Sokol Vyšehořovice, středa 6. 4 . 2011

AFK Nehvizdy "mini"

-

Sokol Vyšehořovice

4 : 15

Sestava:

Nebesař O.

Novotný J., Krákora Š., Ptáčková A., Pardo D., Pitrůn M., Vlček F., Šulák A., Dunda J., Malý J., Al-Mudhafar A.

Branky:

Dunda J., 1x, Vlček F. 3x

První přípravný zápas před startem jarní sezóny se našim hráčům moc nevyvedl. Hrálo se na tři třetiny, po 20-ti minutách. Bohužel, na hráčích bylo vidět, že se soupeře zalekli, a v prvních 40-ti minutách byli málo agresivní a důrazní. Tomu odpovídá i výsledek. Teprve v poslední třetině se hráči otrkali a hra se vyrovnala. Po dobrých kombinacích se nám podařilo i korigovat výsledek na konečných 4:15. Poslední třetina skončila 4:5. Bohužel, máme stále co zlepšovat.