MINIKOPANÁ - přátelské utkání, AFK Nehvizdy - Sokol Šestajovice, čtvrtek 7. 4 . 2011

AFK Nehvizdy "mini"

-

Sokol Šestajovice

3 : 7

Sestava:

Perets S.

Nebesař O., Novotný J., Krákora Š., Počepický P., Vlček F., Dunda J., Pardo A., Green T., Šulák A., Pitrůn A.

Branky:

Dunda J. 2x, Vlček F. 1x

Ve druhém přípravném zápase sehrál velikou roli silný vítr. V první poločase hráli naši hráči po větru a většinu času před brankou hostí. To nám přineslo i vedení 1:0.   I po vstřelené brance byli naši hráči lepším mužstvem a předváděli i akce, na které byla radost se koukat. Hlavně akce v 10. minutě byla jako z učebnice – Filip Vlček zatáhl míč po pravé straně a nahrál zcela volnému Honzíkovi Dundovi a ten vstřelil druhou branku. Poté však začali kluci ukazovat, co vše se dá nedat a zapomněli i bránit, čehož 2x využil soupeř a snížil na 3:2. Ve druhém poločase se hra, bohužel, otočila, naši hráči se nedokázali proti větru gólově prosadit, i z vyložených šancí. Za to soupeř nás trestal z každé šance, kterou si vytvořil. A tak výsledek otočil na konečných 3:7. Naše hráče může mrzet několik neproměněných brankových příležitostí.