Branky:
1x Dunda
2x Vlček

Zápas se odehrál na tři dvacetiminutové třetiny.

V první dvacetiminutovce jsme byli zcela lepším mužstvem, bohužel Honzík Dunda dokázal z pěti vyložených šancí proměnit jen jednu. Zato hosté ze dvou obě, a tak byl výsledek 1:2.

Do druhých dvaceti minut nasadili hosté čtyři hráče ročníku narození 2002, a ti nás zcela jednoznačně přehráli 0:6, celkový výsledek byl tedy 1:8.

Do poslední třetiny hosté hráče opět stáhli, a tak byla hra opět vyrovnaná, naši hráči vyhráli 2:1 a konečný výsledek celého zápasu byl tedy 3:9.

*****************************************************************************************************

O den později hráli naši žáčkové v Čelákovicích - čtvrtek 16. 6.

Tento zápas se hrál na menším hřišti a jen 5 plus 1.

Opět jsme hráli na tři dvacetiminutovky.

1x Nebesař

Zápas pro nás nezačal vůbec dobře a po deseti minutách jsme prohrávali 4:0. Musím však ocenit to, že naši hráči hru nevzdali a dokázali zápas otočit a vyhrát 9:8.

... a v neděli 19. 6. jsme si domluvili odvetu ...

1x Green

Zápas jsme opět nezačali dobře a po úvodní dvacetiminutovce jsme prohrávali 5:0. Poté jsme se opět herně zvedli, ale tentokrát už výsledek neotočili a prohráli 8:7.

Za oba zápasy v Čelákovicích si zaslouží velikou pochvalu Denis Pardo a Honzík Dunda.