( 0 : 7 )

Sestava:

Nebesař O.

Nebesařová A., Novotný J., Krákora Š., Pardo D., Pardo A., Vlček F., Dunda J., Ptáčková A., Al Mudhafar A., Perets S.

V tomto zápase jsme přivítali hráče ze Zelenče, kterým patří první místo v tabulce. To však v prvních minutách nebylo na hřišti znát a naši hráči byli vyrovnaným mužstvem. Toto nasazení nám však vydrželo jen pět minut, kdy jsme nedokázali odkopnout míč před naší brankou a hosté se dostali do snadného vedení 0:1. Poté nás hosté začali přehrávat kombinačně i rychlostně. Toto nasazení hostí přineslo i další branky. Poločasový výsledek byl tedy 0:7.
Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a dokázali jsme si vytvořit příležitosti. Ve 30. minutě zakončoval Vlček, bohužel míč hosté vykopli z brankové čáry na roh. Ten samý hráč měl ještě jednu vyloženou šanci, tu mu však výborně vyrazil hostující gólman opět na roh.
V závěru zápasu bylo vidět, jak našim hráčům odcházejí síly, čehož hosté využili a dokázali ještě šestkrát skórovat. Tím uzavřeli výsledek na konečných 0:13.