Nebesařová A., Novotný J., Krákora Š., Šulák A., Vlček F.,

Pardo D., Pitrůn M., Počepický P., Malý J., Dunda J.

Branky:

2x Dunda J.

Bohužel vstup do zápasu nám nevyšel podle představ a už ve druhé minutě jsme prohrávali 0-1. Poté jsme hru nepatrně ovládli my, a to nám přineslo i šance, ty jsme, bohužel, neproměnily. To se nám povedlo až v minutě třinácté, kdy se prosadil konečně jiný hráč než Filip Vlček a byl to Honzík Dunda, 1-1. Hra pak pokračovala s mnoha šancemi na obou stranách, tu naši držel nad vodou Ondra Nebesař, který předvedl několik výborných zákroků v naší brance, ale na střelu ve 21. minutě nedosáhl, 1-2. Vedení hostů netrvalo však dlouho, hned o minutu později vyrovnal na 2-2 opět Hozík Dunda.
Ve druhém poločasu nás začal soupeř přehrávat, ale i tak hra z naší strany byla dobrá, až na to zakončení, tam se musíme zlepšit. Zato hosté byli dost produktivní a ve 30. minutě šli opět do vedení, 2-3. To se jim podařilo i zdvojnásobit, a to ve 40. minutě po krásné střele. Bohužel, to nebyl ještě konec a hosté udeřili ještě jednou, a to ve 46. minutě a uzavřeli tak výsledek na konečných 2-5.