Nebesařová A., Novotný J., Krákora Š., Pitrůn M., Vlček F.,

Pardo D., Šulák A., Ptáčková A.,  Dunda J., Green T.

Branky:

Vlček F. 2x

Vstup do prvního jarního mistrovského zápasu se našim hráčům moc nevyvedl. Už ve druhé minutě jsme inkasovali první branku, poté co jsme dovolili hostům několik dorážek, a ta třetí skončila v naší brance 0:1. Naštěstí to naše hráče nesložilo, ba naopak, poté se soupeři dokázali zcela vyrovnat ve všech směrech a někdy byli i lepším mužstvem. Bohužel, hosté měli ve své sestavě několik hráčů, kteří byli až o dvě hlavy větší, a ti když vystřelili, tak se míč zastavil až v síti. To se do konce prvního poločasu stalo ještě třikrát, a tak „poločasový“ výsledek byl 0:4.

Ve druhém poločase byla hra zcela vyrovnaná. Hosté opět dokázali zvýšit vedení na 0:5. Poté si vytvořili i naši hráči brankovou příležitost. Honzik Dunda se dostal do samostatného průniku a hostující gólman jej musel faulovat. S nařízenou penaltou si dokázal poradit Filip Vlček 1:5. I nadále naši hráči bojovali, v tomto směru musím vyzdvihnout Denise Pardovce. Do konce utkání se podařilo našim hráčům sice obdržet dvě branky, ale i jednu branku vstřelit. Filip Vlček se dostal ke střele, bohužel trefil jen tyčku, ovšem následnou dorážku už vrátil do sítě. Závěrem musím všem hráčům poděkovat za bojovný výkon.

V podzimním zápase jsme Veltěži podlehli vysoko 19:0.