Sestava:

Nebesař O.

Nebesařová A., Novotný J., Krákora Š., Šulák A., Vlček F.,

Pardo D., Pitrůn M., Pitrůn A., Počepický P., Dunda J.

Utkání jsme začali aktivně, pozorně jsme bránili, nenechali jsme se zatlačit a dlouho jsme drželi čisté konto proti jasnému favoritovi. Především díky fyzické převaze se domácím v prvním poločase nakonec podařilo vstřelit góly, ale náš tým bojoval a vypracoval si i dvě šance. První neproměnil Filip Vlček a při druhé domácí rozhodčí trochu zbytečně neodpískal jasný faul. I ve druhém poločase jsme srdnatě bránili a snažili se o protiútoky. Výsledek je sice jednoznačný, přesto ale zaslouží celý tým pochvalu za bojovnost. V obraně odvedla výborný výkon Anička Nebesařová. Na podzim jsme stejnému soupeři podlehli vysoko 20:0, což samo o sobě dokládá posun ve výkonnosti našich mladých fotbalistů.