Nebesařová A., Mati E., Ptáčková A., Dunda J., Vlček F.,
Počepický P., Al Mudhafar A., Pervez S.

Bohužel, díky ranním omluvám odjížděli naši hráči jen v devíti členném počtu, což na celkový výsledek mělo velký dopad.

Ale teďka k zápasu samotnému.
Od prvních minut se hrála zcela vyrovnaná hra. Šance si vytvářely obě strany. Tu první měl náš hráč Filip Vlček, bohužel v 6. minutě netrefil branku. Další šanci, tentokrát domácích, zlikvidoval ve 13. minutě výborným zákrokem gólman Ondra Nebesař. Ve 20. minutě si naši hráči vytvořili další šanci, ale před brankou soupeře si dávali tak dlouho přednost, až míč odkopli domácí do bezpečí. Tak přišel trest, a to dvě minuty před koncem poločasu. Po závaru před naší brankou se nenašel nikdo, kdo by odkopl míč pryč, a tak to udělali domácí, 1:0. Takto i skončil první poločas.
Ve druhém poločase pokračovali naši hráči výborným bojovným výkonem. Dokázali si i vytvořit brankové příležitosti, obě dvě měl opět Filip Vlček. Tu první namířil těsně vedle pravé tyčky a tu druhou, díky fyzické únavě a dlouhém sprintu nedokázal ani zakončit.
Po těchto šancích opět udeřili domácí. Ve 33. minutě po rohovém kopu zvýšili vedení na 2:0. Zbylé tři branky jsme obdrželi v posledních osmi minutách a velký podíl na tom měla značná únava všech hráčů. Konečný výsledek byl 5:0.

Přesto musím všem hráčům a hráčkám poděkovat za výborný a bojovný výkon.

Jen tak dál a myslím si, že v brzké době si můžeme připsat další body do tabulky.