Novotný J., Vlček F., Pitrůn M., Dunda J., Pardo D., Šulák A., Počepický P., Pardo A., Krákora Š., Al Mudhafar A.,

Branky:

1x Dunda

1x Vlček

Poslední zápas jarní sezóny jsme začali výborně a už v páté minutě jsme se dostali do vedení 0:1 poté, co se prosadil po samostatné akci Honzík Dunda. Toto vedení nám však vydrželo jen minutu. Šanci domácích zastavili naši hráči jen faulem a z nařízené penalty srovnali na 1:1. Tato situace s našimi mladými sportovci otřásla a deset minut jim trvalo, než se opět dostali do tempa. Domácí toho naštěstí nevyužili. Od 17. minuty jsme opět začínali být lepším mužstvem, ovšem druhý gól jsme do konce prvního poločasu vstřelit už nedokázali. Tak byl poločasový výsledek nerozhodný 1:1.

Úvod druhého poločasu už tak dobrý nebyl, čehož domácí využili a ve 31. minutě vedli po snadných gólech 3:1. Poté jsme udělali několik změn v sestavě a začali hrát na riziko. To se nám skoro vyplatilo. Ve 37. minutě snížil krásným gólem přímo do pravé šibenice Filip Vlček 3:2. Ten samý hráč mohl o minutu později vyrovnat, bohužel, sám před domácím gólmanem neuspěl. Naši hráči se snažili o zasloužené vyrovnání a vytvářeli si drtivý tlak a i vyložené příležitosti, ty však likvidoval výbornými zákroky domácí brankář. Ve 47. minutě mu po střele pomohla pravá tyčka a z následného protiútoku do naší rozhozené obrany domácí vstřelili rozhodující branku a stanovili výsledek na konečných 4:2.

Klukům však musím poděkovat za předvedenou hru, nemusejí se za nic stydět.

Závěrem chci poděkovat všem rodičům za to, že s kluky jezdí na zápasy a vytvářejí jim dobrou diváckou kulisu - DĚKUJI.