Nebesařová A., Novotný J., Krákora Š., Šulák A., Pardo D., Vlček F., Pitrůn M., Al Mudhafar A., Ptáčková A. , Dunda J.

Branky:

4x Vlček F.

1x Dunda J.

1x Ptáčková A.

Vstup do zápasu nám vyšel na výbornou a od prvních minut jsme byli lepším mužstvem. To nám přineslo i branky. Ve 4. minutě vybojoval míč Adam Šulák, nahrál Dundovi a ten Vlčkovi, který střelou z deseti metrů rozvlnil síť, 0:1. Naštěstí nás vstřelený gól neuspokojil a i nadále jsme byli aktivním mužstvem. Bohužel, druhou branku jsme vstřelili až v minutě dvanácté. Filip Vlček nahrál volnému Honzíkovi Dundovi, který sám před gólmanem nezaváhal, 0:2. Po tomto gólu, však hráči zapomněli bránit a ještě k tomu začali ztrácet míče na středu hřiště. To samozřejmě přineslo domácím brankové příležitosti, které i dokázali v závěru poločasu využít a v 16. a 23. minutě skórovat. Poločas tak skončil 2:2.

Po krátké domluvě začal druhý poločas a začal tak, jako ten první. Naši hráči byli lepším mužstvem a hned ve 26. minutě opět vedli 2:3, opět se trefil Filip Vlček. Na našich hráčích byla vidět vetší touha po vítězství a ve druhém poločase i ponaučení z chyb z poločasu prvního. V dalších minutách přišli další šance, které jsme nevyužili. V minutě 33. uzavřel hatrik Vlček 2:4. Poté ukázal výborné zákroky náš gólman Ondra Nebesař. Nejprve vychytal sólový nájezd a o nedlouho později střelu mířící k tyči vyrazil na roh. Ve 43. minutě jsme zvýšili vedení na 2:5, kdy se trefila Anička Ptáčková. V samotném závěru se ještě prosadil dobře hrající Filip Vlček a uzavřel výsledek na konečných 2:6.

Všem hráčům a hráčkám patří poděkování za výborný výkon, který jim přinesl druhou výhru v sezóně.