44. min.

Vlček

46. min.

Šulák

V prvním jarním kolo jsme zajížděli do nedalekých Vyšehořovic. Vstup do zápasu nám vyšel lépe a už ve 4. minutě jsme se dostali do vedení, kdy se ve skrumáži před brankou prosadil Martin Pitrůn 0:1.

O pár minut mohlo být lépe, ale bohužel náš kapitán a nejlepší střelec nedokázal proměnit samostatný nájezd na domácího gólmana. V 11. minutě se domácím podařilo vyrovnat. Naštěstí to naše hráče nesrazilo a během 21. a 23. minuty se nám podařilo odskočit soupeři na 1:3. To však na poločasové vedení nestačilo, protože domácí během jedné minuty dokázali vyrovnat na poločasových 3:3.

Ve druhém poločase se naše hra ještě více zlepšila a hlavně v obraně naši hráči domácím nic nedopřáli zadarmo. Za to ve hře dopředu jsme předvedli dobrý výkon a skvělé zakončení., což nám přineslo snadné vítězství 4:9.

V tomto zápase se nám dařilo, ale je tam stále co zlepšovat, hlavně více kombinace mezi hráči.
Jinak všichni hráči zaslouží obrovské díky za předvedený výkon.