Hýbel

Branky:

52 min.

Müller

Náš další zápas jsme opět nezvládli a podlehli na domácím hřišti hratelnému Pacovu  1 : 2. Naše největší slabina byla nedůrazná obrana, dvě fatální chyby a málo střel na soupeřovu branku. Tak se góly nedají dát, když nevystřelíme. Nasazení hráčů je neadekvátní této soutěži, musíme být připraveni na to, že mužstva této soutěže jsou rychlejší ve všech směrech rozhodování, přebírání míče a hlavně zakončují ze všech pozic, což nám chybí.

O poločase jsme si vše s hráči vyříkali a dostali soupeře pod tlak. Odměnou nám byl vyrovnávací gól, když TOMÁŠ MULLER svojí dravostí dostal míč za záda soupeřova brankaře.

Celý druhý poločas jsme odehráli kvalitní fotbal, až na posledních pět minut, kdy jsme byli vyloučeni, dle mého názoru, přísně. Pan rozhodčí měl jiné měřítko pro nás a jiné měřítko pro soupeře, ale i tak jsme závěr utkání nezvládli a vlastními chybami prohráli. Zbytečná ztráta bodů na domácí půdě.