Beneš

Adášek

Zeman

Krůl

V utkání s Pacovem B jsme chtěli odčinit minulý propadák se Světicemi. Do brány se po několika letech postavil Milan Duda, zálohu vyztužili Zdeněk Cinka a Milan Beneš. První poločas jsme začali lépe a šli do vedení, kdy Lukáš Kraml naservíroval míč Yurimu Zmykalovi, který dával do prázdné brány. Soupeř vyrovnal po chybě našeho brankáře, ale po chvíli jsme šli opět do vedení po proměněné penaltě. Do poločasu jsme odskočili o 2 góly, když Milan Beneš prostřelil vše, co stálo v cestě.
Druhý poločas začal vyrovnaně. Hosté snížili díky penaltě, která byla hodně sporná. Klid do našich řad vnesl Petr Adášek, který dorazil míč do sítě, po našem rohu. Na rozdíl tří gólů zvyšoval z úhlu Honza Zeman a na konečných 6:2 upravil skóre výstavní střelou z dálky Tomáš Krůl, který si tímto gólem osladil premiéru v našem dresu. Pacovští dohrávali zápas o 10 hráčích, když byl jeden z jejich hráčů vyloučen za úder loktem do obličeje v přerušené hře.

Tento zápas se nám povedl a minulý nezdar jsme odčinili. Být přesnější v koncovce, mohlo být skóre ještě vyšší. Na naší hře byla znát kvalita ve středové řadě, která byla, dle mého názoru, rozhodující pro tento zápas. Doufám, že v příštích zápasech nám toto vydrží.