Mati.E., Novotný J., Al-Mudhafar A., Vlček F., Pitrůn M., Šulák A., Pardo D., Nepivoda J., Pervez S., Krákora Š.

Branky:

Pardo Denis 1x

Pervez Saim 1x

Vlček Filip 2x

V dalším kole jsme zajížděli do nedalekého Zelenče, který vede suverénně tabulku.
Bohužel, v úvodu zápasu se naši hráči nacházeli „bůh ví kde“ a v 11. minutě jsme prohrávali už 6:0. Do konce prvního poločasu se obraz hry moc neměnil a pochvalu za první poločas si zaslouží náš brankář Ondra Nebesař. V koncovce poločasu se nám podařilo snížit po krásné střele Filipa Vlčka na poločasový výsledek 8:1.
Ve druhém poločase se naše hra velice zlepšila. Naši hráči přidali na důrazu a rychlosti, což jim přineslo i brankové příležitosti. Domácí najednou nedokázali rozvinout nějakou akci a míč jen nakopávali do předu. Tento tlak nám přinesl i snížení na 9:4. Nutno říci, že nebýt nějakých hloupých nahrávek a slabého zakončení,  mohl být výsledek ještě lepší. Bohužel, v posledních 5 minutách jsme zcela odešli fyzicky (čemuž se nemůžeme divit, hráči si opravdu sáhli na dno svých sil) a domácí navýšili výsledek na konečných 13:4.