Mati.E., Novotný J., Al-Mudhafar A., Vlček F., Pitrůn M., Šulák A., Pervez S., Krákora Š., Klaška D.

5. min. Vlček Filip

8. min. Vlček Filip

21. min. Šulák Adam

31. min. Šulák Adam

46. min. Pervez Saim

V 7. kole hráli naši žáčkové derby s Unionem Čelákovice a bylo se fakt na co koukat.
Úvod zápasu patřil našim hráčům, a to nám přineslo i vedení 1:0, kdy se v 5.minutě prosadil Filip Vlček. Bohužel, v 7 minutě zapomněli naši obránci za sebou volného protihráče a ten vyrovnal na 1:1. Naštěstí hned o minutu později vrátil domácím vedení opět Filip Vlček 2:1. Hosté se však nevzdali a vyrovnat se jim podařilo v minutě 17. Poslední slovo v prvním poločase patřilo našim hráčům a ve 21. minutě šli opět do vedení 3:2, to se prosadil Adam Šulák.

Úvod druhého poločasu vyšel lépe hostům a už po dvou minutách srovnali na 3:3. Další branka na sebe nedala dlouho čekat a domácí šli opět do vedení, ve 31. minutě se opět prosadil Adam Šulák 4:3. Poté se hra trochu zklidnila a další branku se podařilo domácím vsítit, ve 46. minutě se trefil Saim Pervez 5:3. To však nebylo vše. V poslední minutě zápasu hosté snížili na konečných 5:4.

Závěrem musíme přiznat, že hosté byli v kombinaci lepším mužstvem, ovšem naši hráči si vypracovali daleko více brankových příležitostí, které však nedokázali proměnit. Nutno říct, že povětšinou kvůli malému důrazu před brankou.