25 min.

Nepivoda

65 min.

Müller

Náš poslední zápas se nedá srovnat s tím předposledním, je to jako noc a den. Jeden zápas jsme odehráli bez chyb a ve vysokém tempu a ten druhý bez chuti a nasazení.

Zápas jsme rozehráli dobře, soupeře jsme do ničeho většího nepustili, nějakou tu šanci jsme si vytvořili. Bohužel jsme v 10. minutě inkasovali a nás jako když opaří a někteří hráči vypadli úplně z tempa. Vytvářeli jednu chybu za druhou a stáhli za sebou další hráče. Ve 20. minutě jsme inkasovali podruhé a soupeř přidal na tempu, když viděl naší krizi. Ve 25. minutě se nám podařilo snížit na 2 - 1 a už to vypadalo, že se nám bude dařit, když soupeř udeřil potřetí a ve 28. minutě zvýšil na 3 - 1. Velkou zásluhu na výsledku nesou i oba rozhodčí, když pustili soupeře dvakrát do jasného  postavení mimo hru a na našich hráčích se tato frustrace dost podepsala. Hráči se snažili ve druhém poločase napravit svoji reputaci, což si myslím, že se jim i povedlo a dohráli zápas důstojně.

Musíme na tento zápas rychle zapomenout a připravit se na dalšího soupeře, který nás čeká v sobotu 22.10. od 15.30 hod. na domácím hřišti, kde budeme chtít napravit naše zaváhání.