Jdi na obsah Jdi na menu

Souhrn zápasů AFK Nehvizdy "A" 1.-7. kolo

1. kolo: 24.8.2013   SK Viktoria Sibřina "A" - AFK Nehvizdy "A"   2:0

Pod vedením nového trenéra Strnada jsme po náročné přípravě vstoupili do sezóny zápasem v Sibřině. Herně jsme sice nepropadli, ale odvezli jsme si porážku 0:2, a k tomu jsme navíc obdrželi dvě zbytečné červené karty.

2. kolo: 30.8.2013   AFK Nehvizdy "A" - TJ Sokol Mukařov "A"   3:3

V prvním domácím zápase jsme hostili Mukařov. O výhru jsme bohužel přišli těsně před koncem, kdy soupeř srovnal na konečných 3:3.

3. kolo: 7.9.2013  TJ Sokol Hrusice "A" - AFK Nehvizdy "A"   2:3

Ve třetím kole jsme jeli do Hrusic. Po napínavém průběhu a bojovném výkonu jsme v závěru otočili skóre a celkem zaslouženě jsme si odvezli tři body za výhru 3:2.

4. kolo: 14.9.2013   AFK Nehvizdy "A" - TJ Slavia Radonice "A"   1:1

V dalším zápase jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Radonic. Po slibném výkonu a vstřelené brance jsme v poločase vedli 1:0. Bohužel v tom druhém jsme přestali hrát aktivně a Radonice nás za to potrestali. Nutno podotknout, že branka byla dosti smolná, když v souboji před brankou srazil míč za gólmana náš hráč. Zápas tedy skončil remízou 1:1.

5. kolo: 22.9.2013   SK Zápy "B" - AFK Nehvizdy "A"   8:0

Ve třetím venkovním zápase nás čekal souboj s rezervou třetiligových Záp. V tomto zápase ukázaly Zápy svou kvalitu a v pohodě si dokráčely k vysoké výhře 8:0. Musíme sportovně přiznat, že naprosto zaslouženě.

6. kolo: 28.9.2013   AFK Nehvizdy "A" - TJ Sokol Pacov "A"   1:1

Dále nás čekal souboj s Pacovem. Zápas měl stejný průběh jako předchozí domácí utkání. Po prvním poločase jsme zaslouženě vedli 1:0. Avšak v druhém poločase jsme polevili. Hra se vyrovnala a hosté dokázali srovnat na 1:1. Bohužel, další ztráta dvou bodů. Tento zápas také znamenal konec pro trenéra Strnada.

7. kolo: 5.10.2013   SK Stránčice "A" - AFK Nehvizdy "A"   1:0

V sedmém kole a pod vedením nového trenéra Lopatáře jsme zavítali na hřiště nováčka ze Stránčic. V tomto utkání jsme naprosto propadli. Zahazovali jsme šanci za šancí a soupeř nás z ojedinělého útoku dokonale potrestal. 1:0. V závěru si už výhru pohlídal a nás tak čekal návrat bez bodů.