16.05.2022

Žraloci AFK Nehvizdy - UNION Čelákovice

14 : 16

Sestava: Kučera.J,  Demirov.A, Zvonič.O,  Zvonič.K, Vaněk.Š, Vaněk.A, Dvořák.F, Křen.J, Křenek.J, Zahradník.V, Kuba.T

Další zápas pro naší přípravku nezačal dobře a než se kluci rozkoukali tak prohrávali o dvě branky. Postupem času, ale bylo vidět jak se kluci zlepšují a hosty začali přehrávat a do konce druhé 20 minutovky skóre otočily na 8-7.
Tempo hry v dalších 40 minutách bylo veliké a skóre se přelévalo na obě strany.  Bohužel ke konci zápasu naše kluky zrazovala koncovka i v těch nejvyloženějších šancích a tak konečný výsledek 14-16 byl pro nás zklamáním. Ovšem pocit z předvedené hry byl až na pár maličkostí výborný.

Branky: Filip Dvořák 3x, Adam Vaněk 3x, Kryštof Zvonič 2x, Oliver Zvonič, Jakub Křenek, Vojta Zahradník, Tobias Kuba, Jonáš Křen a Šimon Vaněk.