Nehvizdy

AFK Nehvizdy „B“ - FK Galaxie

10 : 3

(7:3)

Branky: Dennis Zabloudil 3x; Gabriel Morrone 4x; Artur Rachač; Tomáš Livora; Adam Černobila

S týmem se mělo hrát už před měsícem ale trenérovi se rozpadlo mužstvo. Poprosil mě jestli to neodehrajeme až v červnu, že to dá dohromady, podařilo se mu to a zápas jsem úspěšně odehráli.
Musím kluky pochválit za výsledek s i hru, začátek byl trochu ospalý ale za stavu 2:2 se kluci probudili a začalo nám to tam padat.
První poločas skončil 7:3 pro nás a ve druhé půli kluci přidali ještě 3 góly a konečný výsledek byl 10:3 pro nás.
Tím to bych chtěl kluky pochválit za celou sezónu, která pro ně nebyla lehká, přihlásil jsem je na soutěž 7+1 kde se hrálo s o 2 roky staršími hráči. Na klukách bylo znát ten věkový rozdíl. Ale i přesto si myslím že kluci podávali kvalitní výkony a hráli jsme vyrovnané zápasy, ale klukům docházela vždy síla a prohráli jsme.

Nic, klukům bych chtěl popřát hlavně hezké prázdniny ať si odpočinou a 6.8 se uvidíme na srazu, na soustředění.