středa 01.06.20022
výkop : 18:00
hra : 4 x 20 minut
povrch: Tráva

Ve středu jsme nastoupili k odloženému zápasu na domácí půdě proti MSK Klecany 1921 A a zároveň i k poslednímu soutěžnímu zápasu jara. Namlsání po dvou výhrách proti Slavii Radonice a Spartaku Čelákovice, jsme nastoupili v uvolněné atmosféře, ale přesto s jasnými pokyny a úkoly pro hru na hřišti. Byli jsme si zároveň vědomi, že to nebude zrovna lehký zápas proti hráčům ročníku 2011 a je třeba i k tomu přistupovat s pokorou a respektem. Bohužel se nám nepodařilo vstoupit do utkání naší vstřelenou brankou, a proto soupeř převzal otěže zápasu a po několika chybách jsme inkasovali první góly, přesto vše byl vidět s ubíhajícími minutami zlepšený výkon našich hráčů, přesto poločas skončil nelichotivě 0:7.
Do druhého poločasu jsme vstupovali s jasným úkolem udělat ještě něco s výsledkem a po řadě neproměněných šancí, konečně i skórovat. Zhruba od 55. minuty se nám začali projevovat emoce, začal se hrát docela tvrdý fotbal s množstvím osobních soubojů. Naši hráči se toho nezalekli. Skórovat se nám konečně v 67 minutě podařilo a náš Artur Rachač vsítil první gól. Poté ještě výsledek v 71 minutě a v 72 minutě korigoval náš David Pavlyuchyk.

I přes prohru je třeba kluky pochválit, že nesložili zbraně a měli chuť se zápasem něco udělat. Škoda neproměněných šancí, výsledek mohl vypadat jinak.